Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Warsztaty Terapii Zajęciowej w Rejowcu Fabrycznym

AKTUALNOŚCI, strona 5:

Kolejny dzień spędzony na naszej działce w ramach projektu „Przywołaj smaki z dzieciństwa”.

Utworzono dnia 04.11.2021

Kolejny dzień spędzony na naszej działce w ramach projektu „Przywołaj smaki z dzieciństwa”. Tym razem uczestnicy z naszego ośrodka uczyli się jak zabezpieczyć nasze drzewka przed zwierzętami.

czytaj dalej na temat: Kolejny dzień spędzony na naszej działce w ramach projektu „Przywołaj smaki z dzieciństwa”.

Z wizytą na Mogile Wojennej

Utworzono dnia 02.11.2021

Dziś obchodzimy Dzień Zaduszny. Z tej okazji nasi podopieczni pod opieką instruktorów wybrali się na Mogiłę Wojenną by uczcić pamięć spoczywających tam żołnierzy z I wojny światowej. Oprócz modlitwy i zapalenia zniczy uprzątnęli liście, które zrzuciły drzewa. Mogiła jest obiektem, który powstał w 1915 r.

czytaj dalej na temat: Z wizytą na Mogile Wojennej

Odwiedzamy groby.

Utworzono dnia 29.10.2021

To już stało się naszą tradycją, że odwiedzamy groby osób które odeszły, a były związane z naszą placówką. Na zawsze zostaną w naszej pamięci.

"Przywołaj smaki z dzieciństwa"

Utworzono dnia 22.10.2021

Nasza Placówka zaopiekowała się kilkoma opustoszałymi działkami znajdującymi się na terenie ogrodów działkowych i tak zrodził się pomysł pn.: "Przywołaj smaki z dzieciństwa", którego głównym założeniem było posadzenie starych odmian drzew owocowych.

czytaj dalej na temat: "Przywołaj smaki z dzieciństwa"

Dzisiejsze nasze wyjście na basen.

Utworzono dnia 14.10.2021

Dzisiejsze nasze wyjście na basen. Gry, zabawy, pływanie. Fajnie spędzone chwile. Nasz wyjazd był możliwy dzięki pozyskanym środkom finansowym przez Miasto Rejowiec Fabryczny z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach realizacji Modułu IV programu "Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi". DZIEKUJEMY !!! #PFRON, #RejowiecFabryczny, #wtz,

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.

Utworzono dnia 10.10.2021

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego ustanowiony został w 1992 przez Światową Federację Zdrowia Psychicznego (World Federation for Mental Health, działająca od 1948) z inicjatywy sekretarza generalnego organizacji Richarda Huntera.

czytaj dalej na temat: Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.

Dzisiejsze wydanie Super Tydzień Chełmski.

Utworzono dnia 04.10.2021

Dzisiejsze wydanie Super Tydzień Chełmski informuje o naszym nowym przedsięwzięciu i realizowanych zadaniach w ramach Modułu IV programu "Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi" finansowanego że środków PFRON. #PFRON, #RejowiecFabryczny, #WTZ.

Wyjazd do Bałtowa.

Utworzono dnia 30.09.2021

W dniu wczorajszym zorganizowany został jednodniowy wyjazd do Bałtowa do Jura Park Bałtów. Zwiedzaliśmy Oceanarium, Sabatówkę, Zwierzyniec Bałtowa, piękne Zamki w Polska w miniaturze, JuraPark. Po tylu atrakcjach udaliśmy się na obiad. Każdy z uczestników otrzymał wspaniałe pamiątki. Nasz wyjazd był możliwy dzięki pozyskanym środkom finansowym przez Miasto Rejowiec Fabryczny z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach realizacji Modułu IV programu "Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi". DZIEKUJEMY !!! #PFRON, #RejowiecFabryczny, #wtz,

Realizujemy projekt „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywoływanych chorobami zakaźnymi”

Utworzono dnia 22.09.2021

Miło nam jest poinformować, że w dniu 20. 09.2021 roku została podpisana umowa w sprawie przyznania pomocy finansowej w ramach Modułu IV programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywoływanych chorobami zakaźnymi” po między Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, a Miastem Rejowiec Fabryczny reprezentowanym przez Burmistrza Miasta Rejowiec Fabryczny.

czytaj dalej na temat: Realizujemy projekt „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywoływanych chorobami zakaźnymi”

XIX Jarmark Pawłowski

Utworzono dnia 01.08.2021

I my już jesteśmy z naszą prezentacją na XIX Jarmarku Pawłowskim - Ginące Zawody. Zapraszamy.

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Marzec 2023
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 4

W poprzednim tygodniu: 41

W tym miesiącu: 208

W poprzednim miesiącu: 239

Wszystkich: 5595