Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Warsztaty Terapii Zajęciowej w Rejowcu Fabrycznym

AKTUALNOŚCI, strona 1:

XXI Jarmarku Pawłowskim Ginące Zawody

Utworzono dnia 06.08.2023

Dziś jesteśmy na XXI Jarmarku Pawłowskim Ginące Zawody, gdzie prezentujemy rękodzieło wykonane przez uczestników naszego WTZ.

 

czytaj dalej na temat: XXI Jarmarku Pawłowskim Ginące Zawody

Wycieczka do Sandomierza

Utworzono dnia 03.08.2023

Wczoraj wybraliśmy się na wycieczkę do Sandomierza. Na początku Pani przewodnik opowiedziała nam historię powstania tego pięknego miasta, następnie meleksami objechaliśmy miasto słuchając historii powstania poszczególnych zabytków. Zwiedziliśmy także muzeum ojca Mateusza i Akademię Ziołową Marcina z Urzędowa. Odpoczęliśmy na urokliwym ryneczku i na koniec wybraliśmy się na rejs po Wiśle. Wyjazd był bardzo udany, wszyscy byli bardzo zadowoleni, a pogoda jak zawsze nam dopisała.

czytaj dalej na temat: Wycieczka do Sandomierza

Doradztwo Zawodowe w Warsztacie

Utworzono dnia 04.07.2023

W piątek w naszym Wtz Rejowiec Fabryczny odbyło się szkolenie z doradztwa zawodowego w którym wzięli udział nasi uczestnicy. Doradztwo zostało przeprowadzone przez Panią Anię doradcę zawodowego z Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie. Szkolenie z techniki i metod poszukiwania pracy wpisuje się w profil jednej z pracowni Umiejętności Społecznych i Doradztwa Zawodowego. Dziękujemy za przekazaną wiedzę.

czytaj dalej na temat: Doradztwo Zawodowe w Warsztacie

Taka nowina od PFRON

Utworzono dnia 29.06.2023

Super zaczął się Czwartek!!! Przyszła do nas taka informacja z Powiat Chełmski. Pełnomocnicy Zarządu Oddział Lubelski PFRON podjeli decyzję o dofinansowaniu naszego projektu "Remont podjazdu do Warsztatu Terapii Zajęciowej w Rejowcu Fabrycznym" w ramach "Programu wyrównywania różnic między regionami III". Dziękujemy!!!

czytaj dalej na temat: Taka nowina od PFRON

Rehabilitacja Zawodowa

Utworzono dnia 28.06.2023

W dniu dzisiejszym w ramach prowadzonej w naszym Warsztacie Terapii Zajęciowej rehabilitacji zawodowej, uczestnicy wzięli udział w wycieczce do producenta podłoży organicznych firmy Green Garden z Chojna Nowego. Firma Green Garden to polski producent podłoży ogrodniczych z wielopokoleniową tradycją rodzinną. W 2012r. wprowadzono do oferty przełomową dla branży, opatentowaną, linię produktową- podłoża z mikroorganizmami. Szeroka oferta produktów Green Garden rozprowadzana jest po całym kraju oraz za granicę. Podczas wizyty mieliśmy okazję posłuchać o pełnym procesie produkcji i zobaczyć linię produkcyjną w trakcie pracy. Wielokrotnie firma p.Marzeny wspierała swoimi produktami przy realizacji naszych różnych przedsięwzięć. Serdecznie dziękujemy p.Marzenie oraz wszystkim pracownikom zaangażowanym w proces rehabilitacji zawodowej naszych uczestników.

 

czytaj dalej na temat: Rehabilitacja Zawodowa

"Spartakiadzie Przedszkolaka"

Utworzono dnia 20.06.2023

Dziś na zaproszenie naszych przedszkolaków osoby związane z naszą Fundacją Rozwoju Rejowca Fabrycznego uczestniczyły w "Spartakiadzie Przedszkolaka" na Stadionie Miejskim w Rejowcu Fabrycznym. Duch rywalizacji fair play towarzyszył wszystkim zaproszonym zawodnikom i nam też udzieliła się sportowa atmosfera, kibicowaliśmy wszystkim sportowcom. Ciekawe konkurencje, wspaniała oprawa, świetna organizacja, exstra atrakcje towarzyszące Spartakiadzie to zasługa Pani Dyrektor Małgorzata Wołosiuk oraz całego grona pedagogicznego i Społeczności Przedszkolej. Gratulujemy!!! Dziękujemy za zaproszenie i niezapomniane wrażenia.

czytaj dalej na temat: "Spartakiadzie Przedszkolaka"

Dobre wieści

Utworzono dnia 19.06.2023

Dopiero co wróciliśmy z wycieczki, a tu taka informacja. Nasza Fundacja Rozwoju Rejowca Fabrycznego złożyła wniosek do Ministerstwo Sportu i Turystyki o dofinansowanie kolejnego Turnieju Bocci Osób Niepełnosprawnych i otrzymała dofinansowanie na kolejne zawody w ramach realizacji Programu „Sport dla Wszystkich". Turniej planujemy na wrzesień tego roku. Na samą myśl cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli gościć u nas w Rejowcu Fabrycznym naszysz kolegów i koleżanki z innych ośrodków z naszego województwa. Do zobaczenia we wrześniu.

czytaj dalej na temat: Dobre wieści

Szczawnica

Utworzono dnia 12.06.2023

Kilka dni spędzonych w Pieninach.

czytaj dalej na temat: Szczawnica

II Turniej Osób Niepełnosprawnych w Bocci

Utworzono dnia 06.06.2023

6 czerwca 2023 r. na Stadionie Miejskim w Rejowcu Fabrycznym odbył się II Turniej Osób Niepełnosprawnych w Bocci, którego organizatorem była Fundacja Rozwoju Rejowca Fabrycznego. W turnieju wzięły udział drużyny z 14 ośrodków:

czytaj dalej na temat: II Turniej Osób Niepełnosprawnych w Bocci

Mistrzostwa Polski w Zamościu w Bocci.

Utworzono dnia 04.06.2023

My dziś na wyjeździe. Bierzemy aktywny udział w Mistrzostwach Polski w Zamościu w Bocci. Nasza drużyna intensywnie gra. Chłopaki nie odpuszczają.

czytaj dalej na temat: Mistrzostwa Polski w Zamościu w Bocci.

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 31

W poprzednim tygodniu: 45

W tym miesiącu: 76

W poprzednim miesiącu: 187

Wszystkich: 9234