Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Warsztaty Terapii Zajęciowej w Rejowcu Fabrycznym

AKTUALNOŚCI, strona 2:

Turniej w Boccie

Utworzono dnia 02.06.2023

Już w najbliższy wtorek 6 czerwca 2023 roku o godzinie 9:00 na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Górskiego w Rejowcu Fabrycznym odbędzie się II Turniej Osób Niepełnosprawnych w Bocci. W zawodach weźmie udział 14 drużyn z naszego województwa.

czytaj dalej na temat: Turniej w Boccie

Integracja

Utworzono dnia 02.06.2023

Po całym tygodniu ciężkiej pracy czas na integrację. Spotkanie na świeżym powietrzu, wspólne rozmowy, ciekawie spędzony czas w gronie przyjaciół, znajomych. Przed nami ważny Tydzień. Przyjeżdżają do nas nasi koledzy i koleżanki z innych ośrodków i będą zawody w Boccie. Dobrego weekendu dla wszystkich.

czytaj dalej na temat: Integracja

Trening Boccia

Utworzono dnia 01.06.2023

Wspólny trening z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Rejowcu. Gramy w Boccie.

czytaj dalej na temat: Trening Boccia

Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego Dorohusk 2023

Utworzono dnia 31.05.2023

W dniu wczorajszym mieliśmy przyjemność skorzystać z zaproszenia Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Dorohusku gdzie odbył się XIV Powiatowy Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego Dorohusk 2023. Wzięli w nim udział uczestnicy znaszego Warsztatu Anna (III miejsce w kategorii kobiet), Karol i Daniel. Dziękujemy za zaproszenie i mile spędzony czas, a zwycięzcom gratulujemy.

czytaj dalej na temat: Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego Dorohusk 2023

Dogoterapia III Spotkanie

Utworzono dnia 30.05.2023

Dogoterapia uczy samodzielności i odpowiedzialności za siebie i psa. Zajęcia z psem poprawiają komunikację, wzbogacają słownictwo i mowę. Po raz kolejny, miejmy nadzieję że nie ostatni, nasi uczestnicy mogli brać udział w spotkaniu zorganizowanym przez Fundację Centrum Niepełnosprawnych Przedsiębiorców z Krasnegostawu, której prezesem i założycielem jest Pan Piotr Gruszecki. Spotkanie przebiegło w rodzinnej atmosferze. Pod okiem prowadzącej Pani Violetty pieski były głaskane, karmione. Dzięki temu nasi podopieczni wchodzili w interakcję ze zwierzęciem, co spowodowało u nich radość, pozytywną energię, stymulację zmysłów, zmniejszenie lęku.

"Dzień Rodziny" w Domu Pomocy Społecznej w Rejowcu.

Utworzono dnia 26.05.2023

W dniu dzisiejszym grupa naszych uczestników wzięła udział w uroczystości "Dzień Rodziny" organizowanej przez Dom Pomocy Społecznej w Rejowcu. Piękna pogoda, super atmosfera❤️‍, bardzo miło spędzony czas. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i udział.

czytaj dalej na temat: "Dzień Rodziny" w Domu Pomocy Społecznej w Rejowcu.

Dzień Rodziny

Utworzono dnia 24.05.2023

W dniu dzisiejszym w naszej placówce odbył się Dzień Rodziny. Z tej okazji nasi podopieczni przygotowali inscenizację słowno-muzyczną połączoną z prezentacją zdjęć, która bardzo wzruszyła wszystkich rodziców. Zostały wręczone kwiaty i upominki.

czytaj dalej na temat: Dzień Rodziny

Dogoterapia II spotkanie

Utworzono dnia 23.05.2023

Po raz kolejny mamy przyjemność współpracować z Fundacją Centrum Niepełnosprawnych Przedsiębiorców z Krasnegostawu, której prezesem i założycielem jest Pan Piotr Gruszecki. Fundacja zorganizowała dla naszych uczestników 3 fantastyczne spotkania. Dziś za nami kolejny dzień przygody z dogoterapią. Emma, Megi i Dino ze swoim opiekunem Panią Violettą sprawili iż znowu uśmiechy zagościły na twarzach naszych podopiecznych. Zajęcia wpływają na stan emocjonalny, łagodzą stres i samotność, relaksują, uczą również tolerancji do innych i akceptacji siebie samego, takimi, jacy jesteśmy. A to wszystko jest bardzo ważne w życiu każdego z nas. Nie możemy się doczekać kolejnego spotkania…. ☺️

czytaj dalej na temat: Dogoterapia II spotkanie

Dogoterapia

Utworzono dnia 16.05.2023

Po raz kolejny mamy przyjemność współpracować z Fundacją Centrum Niepełnosprawnych Przedsiębiorców z Krasnegostawu, której prezesem i założycielem jest Pan Piotr Gruszecki. Fundacja zorganizowała dla naszych uczestników 3 fantastyczne spotkania. Pewnie jesteście ciekawi jakie? Otóż dziś odbyło się pierwsze spotkanie z Emmą, Megi i Dinem, których opiekunem i trenerem jest Pani Violetta Rycaj Lewandowska.

czytaj dalej na temat: Dogoterapia

Dziś obchodzimy 232. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Utworzono dnia 03.05.2023

 Dziś obchodzimy 232. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja - pierwszej w Europie i drugiej na świecie. Nasza delegacja jak co roku brała udział w uroczystościach zorganizowanych w naszym miasteczku. Konstytucja 3 maja jest jednym z symboli naszej niepodległości. Uchwalona 3 Maja 1791 roku Ustawa Rządowa, nazwana Konstytucją, była szczytowym osiągnięciem polskiej myśli politycznej XVIII wieku. Wieńczyła dzieło reform wiekopomnego Sejmu Czteroletniego. Czyniła naród suwerenem swoich praw. W okresie bardzo trudnym dla Polski wyrosła z serc i umysłów wielkich patriotów.

czytaj dalej na temat: Dziś obchodzimy 232. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 43

W poprzednim tygodniu: 46

W tym miesiącu: 105

W poprzednim miesiącu: 246

Wszystkich: 9076